Hakkımızda

2000 Yılında kurmuş olduğumuz Genpower Jeneratör Markası için Ürettiğimiz Ürünlerin Öneminin ve Sürekli Geliştirmesi Gerekliliğinin Bilincinde Çalışarak Bir Dünya Markası Oluşturma Fikriyle Yola Çıktık.

Türkiye’de olduğu gibi Dünyada da Bir numara. Güvenilirlik ve saygınlığı temsil eden, lider bir dünya markası olmayı hedefleyen Genpower, dünya standartlarında ürün ve hizmet sunmayı ve istikrarlı büyümeyi hedeflemektedir. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak, Çalışanlarının yüksek motivasyonunu ve başarı odaklı takım ruhunu korumak, Çalışanlarını bir değer olarak görmek

Zamanında karar almak, Başarmak için azimli, hırslı ve profesyonel olmak, Değişimin ve yeniliğin öncüsü olmak, Büyümeyi istikrarlı kılmak için yeni kaynaklar yaratmak, Müşteri memnuniyetini merkeze alan bir ürün ve hizmet anlayışı sunmak, Hızlı ve kaliteli hizmeti minimum maliyetle sunmak, Sosyal sorumluluk projelerine öncülük etmek, Ülkesi ve insanı için artı değerler yaratmak ve sunmak.

Yatırımlarının yanı sıra tasarruflarıyla da ülke ekonomisine katkıda bulunmak, , İnsana ve çevreye karşı saygılı olmak, İş sağlığı ve iş güvenliği konularında dünya standartlarında uygulamaları hayata geçirmek.

Genpower Jeneratör kurulduğu ilk günden bu yana, uluslararası düzeyde markalaşmayı hedeflemiş, bu bağlamda yaptığı yurt içi ve yurt dışı bütün satışlarını ‘Genpower’ markası altında yapabilmek için her türlü yatırımı gerçekleştirmiştir.Başka markalar adına üretim ve ihracat yapmamış, bir Türk markası olarak global pazarda olabilmenin savaşını vermiş, çoğu zaman da haklı gururunu yaşamıştır.

Bugün markamızın geldiği durumda, kurumsallaşma hem bir hedef hem de ana stratejimizi gerçekleştirmek yolunda bir mecburiyet halindedir.Bu bağlamda firmamız marka değerini yükseltmeye yönelik kurum içi ve dışı araştırmaları, analizleri profesyonel bir düzeye taşımak niyetindedir.

 

      Hemen Arayın
    WhatsApp